Ваші відгуки про нашу роботу

Алена

27.08.2024

Очень профессиональный и дружелюбный подход к подготовке операции и постоперационном периоде, очень дружелюбный персонал клиники Максим Юрьевич самый лучший и лояльный хирург, который поможет подобрать оптимальный вариант операции под любой запрос пациента Очень довольна, рекомендую всем знакомым

Олена

18.04.2024

Доводилося неодноразово користуватися послугами косметолога Катерини Ігорівни. Завжди все робить добре, результатом залишаюся задоволена. Відмінний фахівець, рекомендую!

Леся

21.02.2024

Хочу висловити свою подяку лікарю - пластичному хірургу Сизому Максиму Юрійовичу! Потрапила до Максима Юрійовича за півроку після осколкового поранення в шию з лівого боку. Основним завданням лікарів на той момент було порятунок життя, тому питання про естетику та якість життя не стояло. Була асиметрія обличчя, утворився 20см рубець, який перетягував та сковував поворот шиї вправо. Максим Юрійович виробив схему лікування, і згодом висічення рубця. На першому етапі в рубець ввели мій жирок з живота, тим самим вирівняли овал обличчя, а через місяць мені вирізали рубець і зашили по новому, косметично цю ділянку. Результат перевершив мої очікування – я можу нормально крутити шиєю та нічого не тягне, а ще й вийшло все гарно! Пройшло лише 3 місяці після операції, шов ще в процесі загоєння. Я дякую Максиму Юрійовичу, та його команді, за те що вони несуть у такий непростий час красу у світ, вони тут у країні, роблять свою роботу! Людина горить своєю роботою, професіонал, знає, що робить. Бажаю Вам здоров'я, кохання, удачі. І дай вам Бог!

Елена

09.02.2024

Осталась очень доволь результатом! Три года назад, делала маммопластику у Максима Юрьевича. Операция и реабилитация прошли без осложнений. Стоимость на тот момент была самой адекватной в Украине. Результат отличный, я очень довольна! Максим Юрьевич очень порядочный и внимательный доктор, в следующем году планирую у него делать верхнюю блефаропластику.

Татьяна

28.11.2023

Я 7 месяцев назад дела у Максима Юрьевича блефаропластику верхнего веко, и очень довольная результатом, у меня практически не было синяков, заживление проходило очень быстро и без проблем. Я правда пожалела, что не сделала сразу и низ. Но ничего страшного теперь я знаю, что есть человек к которому не за одной пластикой прийду. Спасибо вам большое, что делаете нас моложе и счастливее.

Ярослава

28.11.2023

Добрый день. Очень благодарна доктору с золотыми руками,Сизый Максим Юрьевич. Моя мечта сбылась благодарна Вам,с удовольствием смотрю на свою грудь,она такая же,как в 16 лет. Полностью Вам доверяю, и обязательно прийду ещё, и не один раз.

Віктор

28.11.2023

Дякую за Вашу работу! Тримаймосья та робимо цей світ красивішим!

Estet Medical